UWAGA! Dołącz do nowej grupy Ryki - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Aresztowanie mieszkańca powiatu ryckiego za posiadanie narkotyków


W ostatnich dniach na terenie powiatu ryckiego doszło do aresztowania 44-letniego mężczyzny podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wyniku działań funkcjonariuszy z Dęblina, zabezpieczono ponad 1 kilogram substancji odurzających. Mężczyzna spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie, a sprawa zostanie poddana dalszemu śledztwu pod nadzorem prokuratury.

Funkcjonariusze policji z Dęblina działali w oparciu o zgromadzone informacje dotyczące posiadania przez 44-latka dużych ilości narkotyków. Przeszukując jego posesję, ujawnili m.in. susz roślinny oraz biały proszek, które po wstępnych badaniach okazały się środkami odurzającymi oraz substancjami psychotropowymi. Oprócz tego, policjanci zabezpieczyli także gotówkę w wysokości ponad 20 tysięcy złotych w różnych walutach.

Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości zakazanych substancji. W wyniku decyzji sądu, został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, co jest standardową procedurą w tego typu sprawach. Zgodnie z przepisami, za posiadanie znacznych ilości narkotyków może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, co podkreśla powagę sytuacji.

Źródło: Policja Ryki


Oceń: Aresztowanie mieszkańca powiatu ryckiego za posiadanie narkotyków

Średnia ocena:4.67 Liczba ocen:23


Zobacz Także